background image Nasz projekt dla: myBOX Logistics - Nedcon

Nasz projekt dla: myBOX Logistics

myBOX Logistics: kompletny system składowania dla centrum logistycznego

 

  • zaprojektowanie wyposażenia dla magazynu
  • doradztwo i dobór rozwiązań spełniających wymogi normy NFPA 13
  • opracowanie oraz przygotowanie projektu branżowego jako części projektu budowlanego
  • produkcja wymaganych konstrukcji
  • dostawa oraz montaż.
Klient

Klient

myBOX Logistics

Miejsce

Miejsce

Chęciny k. Kielc

Branża

Branża

Logistyka

Z jakich konstrukcji korzystaliśmy?

System Miniload

Automatyczne systemy Miniload są przeznaczone do składowania towarów o niewielkich gabarytach umieszczonych w pojemnikach plastikowych lub na tackach plastikowych. Rozwiązanie to znacząco usprawnia procesy logistyczne w magazynach, wyposażonych w oprogramowanie WMS.

W projekcie dla myBOX Logistics zbudowaliśmy konstrukcję do przechowywania towarów mierzącą aż 11.5 m. System mieści 32 800 pojemników w technologii double deep i jest w pełni przystosowany do obsługi przez 4 układnice, znajdujące się pomiędzy regałami. Dzięki ujednoliconym tacom, system Miniload może bez problemów gromadzić jednostki o różnych wymiarach.

Antresola 4-kondygnacyjna

Antresole magazynowe to najprostszy sposób na zwielokrotnienie dostępnej powierzchni magazynowej w wysokich obiektach. Instalacje te doskonale sprawdzają się w kombinacjach ze wszystkimi najpopularniejszymi typami konstrukcji magazynowych, z których pracownicy pobierają towar manualnie.
Wykonana dla firmy myBOX antresola liczy 3 kondygnacje. Maksymalne obciążenie konstrukcji wynosi 350 kg/m2, a całkowita powierzchnia składowania oscyluje wokół 12 000 m2.

Regały półkowe

Regały półkowe to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych elementów wyposażenia dla dużych i małych magazynów z różnych branż. Konstrukcje te cechują się wysokim współczynnikiem wykorzystania dostępnego miejsca i pozwalają na przebudowę zgodnie z bieżącymi potrzebami.

Planując zagospodarowanie magazynu w Chęcinach, zdecydowaliśmy się na wdrożenie regałów półkowych SF1, które pozwoliły nam uzyskać 16 600 poziomów składowania, których maksymalne obciążenie może wynieść 45 kg na jedną półkę.

Regały paletowe

Standardowe palety stanowią jeden z najbardziej fundamentalnych nośników towarów.
Planując systemy składowania dla firmy myBOX, dostarczyliśmy regały paletowe, mogące pomieścić aż 5000 palet.


Napisz do nas+48 71 780 42 72

sales@nedcon.pl

Rzeźnicza 28-31, 50-130 Wrocław

    Brak pliku
      Zapoznałem/am się z klauzulą informacyjną.*