background image Branża odzieżowa - rozwiązania magazynowe - Nedcon

Odzieżowa

Dlaczego warto wybrać naszą firmę?

 • Mamy duże doświadczenie w organizacji magazynów dla sklepów odzieżowych,
 • projektujemy systemy modułowe, które można łatwo rozbudować w przyszłości,
 • opracowaliśmy specjalne systemy na odzież wiszącą do zautomatyzowanych magazynów,
 • nasze systemy na odzież wiszącą umożliwiają przechowywanie towarów i automatyczne kompletowanie zamówień,
 • tworzymy regały na odzież, w których można zainstalować nowoczesne systemy tryskaczowe.

Z jakimi wyzwaniami mierzy się branża odzieżowa?

Branża modowa to charakterystyczna gałąź gospodarki, która musi błyskawicznie reagować na zmieniające się trendy. Nieustający wzrost popularności sprzedaży przez internet sprawił, że systemy logistyczne powinny umożliwić szybkie dostarczenie produktów, które należy wcześniej poprawnie skategoryzować i pogrupować.

Rozwiązaniem tego problemu jest wdrożenie nowoczesnych systemów magazynowych i logistycznych, które zaowocują powstaniem zmodernizowanego i optymalnie zaplanowanego magazynu dla branży odzieżowej. Odpowiednia aranżacja obiektu zapewni szybszą komunikację pomiędzy strefami, łatwiejsze transportowanie i segregowanie produktów oraz usprawni proces dostarczania zamówień do Klienta docelowego. Wprowadzenie innowacyjnych i wielofunkcyjnych rozwiązań przekłada się na lepsze rozplanowanie logistyczne, a co za tym idzie – rosnące zadowolenie konsumenta.

E-commerce i branża modowa idą ze sobą w parze

Klienci coraz chętniej kupują ubrania w sieci. Internauci mogą dokonać zakupu w dowolnej chwili i oczekują, że będzie on wyglądać dokładnie tak, jak na manekinie w witrynie sklepowej. Sklepy stacjonarne coraz częściej wyposaża się w tablety, dzięki którym Klienci mogą zamówić z zaplecza brakujące rozmiary lub modele.

Oczekiwania Klientów, w połączeniu z rosnącą konkurencją, stawiają wysokie wymagania względem procesów przechowywania i dystrybucji. Tendencja ta jest ściśle powiązana z coraz większą popularnością odzieżowego e-commerce, które z każdym rokiem notuje większy popyt, liczbę Klientów oraz ruch w sieci. Szacuje się, że branża modowa odnotowała w ostatnich latach wzrost działalności o ponad 90%. Co więcej, średnia wartość każdego zamówienia lub zakupu jest o 37% wyższa niż pozostałe popularne branże. Odpowiedzią na tak błyskawicznie rosnące zainteresowanie jest właśnie skuteczna aranżacja magazynów.

Dlaczego warto postawić na Nedcon Silesia?

Planowanie magazynu dla branży odzieżowej to wyzwanie, którego podejmowaliśmy się już wielokrotnie. Posiadamy niezbędne doświadczenie i znajomość specyfiki środowiska odzieżowego. Podążamy również za aktualnymi trendami, dzięki czemu jesteśmy w stanie przygotować propozycje aranżacyjne, które będą odpowiadać indywidualnym oczekiwaniom naszych Klientów.

Modułowa konstrukcja naszych regałów pozwala na dowolne dostosowywanie wysokości i rozmiarów półek, dzięki czemu doskonale sprawdzają się w swojej roli. Wszystkie proponowane przez nas rozwiązania cechują się wysoką funkcjonalnością i usprawnią proces dostarczania i transportowania danego produktu.

Wiele opcji konfiguracji i możliwość użycia systemów modułowych pomaga nam błyskawicznie odpowiedzieć na aktualne trendy, które zmieniają się wraz z porami roku. W miesiącach, gdy podaż i popyt są największe (listopad i styczeń) jesteśmy w stanie zaaranżować planowany magazyn do dystrybucji odzieży sezonowej. Magazynowe regały na odzież od Nedcon są dostosowane do utrzymywania produktów o różnych wagach docelowych. Zastosowanie nowoczesnych systemów tryskaczowych zapewnia bezpieczeństwo pracowników, hali i znajdujących się w niej łatwopalnych i delikatnych produktów.

Produkowane przez nas regały na odzież to gwarancja konstrukcji wysokiej jakości, które doskonale sprawdzą się przy produktach o różnych gabarytach i wymiarach. Projekty tworzymy wyłącznie pod okiem specjalistów, którzy dysponują szeroką wiedzą i wieloletnim doświadczeniem. Nasze projekty możemy przystosować do systemów automatycznych, umożliwiających zawieszanie odzieży w pionie. Nowoczesne podejście do procesów logistycznych i magazynowych w branży odzieżowej zapewnia naszym magazynom funkcjonalność oraz ułatwia proces wybierania i kompletowania zamówień.

Wybierając Nedcon Silesia mają Państwo gwarancję:

 • współpracy z dostawcami z doświadczeniem i nowoczesną wizją magazynów w branży odzieżowej,
 • wytrzymałych rozwiązań systemowych, które odpowiadają potrzebom klienta, zapewniając jednocześnie możliwość modułowego i indywidualnego projektowania,
 • współpracy opartej na terminowości, szacunku, słuchaniu oczekiwań i szukaniu optymalnych, efektywnych rozwiązań,
 • wielu niecodziennych, kreatywnych rozwiązań, które przełożą się na większą funkcjonalność magazynu,
 • indywidualnie stworzonej oferty, która dostosowana jest do specyfiki prowadzonego przedsiębiorstwa z branży odzieżowej.

Napisz do nas+48 71 780 42 72

sales@nedcon.pl

Rzeźnicza 28-31, 50-130 Wrocław

  Brak pliku
    Zapoznałem/am się z klauzulą informacyjną.*