background image Sklepy internetowe, e-commerce - rozwiązania magazynowe - Nedcon

E-commerce

Dlaczego warto wybrać NEDCON Silesia?

 • Dostarczamy rozwiązania systemowe dla liderów branży e-commerce,
 • Wraz z partnerami opracowujemy niestandardowe zautomatyzowane systemy przechowywania,
 • Dostarczamy systemy modułowe oraz wielofunkcyjne, które porządkują asortyment o każdym gabarycie.

Branża e-commerce nieustannie rośnie

Od 2012 roku sektor e-commerce przechodzi prawdziwą rewolucję logistyczną. Według przeprowadzonych badań i w świetle wydarzeń roku 2020, szacuje się, że w najbliższych latach nastąpi lawinowy wzrost tego sektora. W samej Europie może on powiększyć się nawet o 200%. Tak duży rozwój branży niesie ze sobą wiele wyzwań powiązanych z logistyką. Sam magazyn zaprojektowany dla branży e-commerce musi spełniać coraz bardziej wyśrubowane wymogi.

Zmiany na rynku oraz nieustannie ewoluujące trendy spowodowały, że rynek e-commerce stanowi obecnie ponad 15% zapotrzebowania na cały rynek magazynowy. Popyt na przestrzeń niezbędną do składowania asortymentu sklepów internetowych nieustannie rośnie. Zgodnie z szacunkami, ma on osiągnąć pułap nawet 10 milionów m2. Najskuteczniejszą odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie jest nowoczesne i wydajne gospodarowanie przestrzenią magazynową.

Planowanie magazynu dla firmy e-commerce

Projekt magazynu dla branży e-commerce musi uwzględniać zarówno wytyczne Klienta, jak i maksymalnie wykorzystywać dostępną przestrzeń. Oferujemy uniwersalne i funkcjonalne rozwiązania magazynowe, które opierają się na produkowanych przez nas solidnych konstrukcjach. Instalacje Nedcon Silesia występują w wielu zróżnicowanych wariantach, które znajdą zastosowanie w każdym magazynie.

Nasz wykwalifikowany zespół specjalistów analizuje oczekiwania Klienta poszukując rozwiązań, które usprawnią organizację pracy, zagospodarowanie miejsca i transport towarów. Służymy wiedzą zarówno w zaprojektowaniu magazynu jak i samego centrum dystrybucyjnego, które szybko przygotuje zamówienie. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, a zaplanowany przez nas magazyn dla sklepu internetowego cechuje się wielofunkcyjnością i możliwością adaptacji do zmieniających się warunków rynkowych. W przypadku planowania systemów kompletacji współpracujemy między innymi z LUCA Logistic Solutions, ekspertami w tej dziedzinie.

Zadaniem naszych specjalistów jest odpowiedzieć na wyzwania branży i oczekiwania Klientów. Dostarczamy Państwu modułowe i wielofunkcyjne systemy, dzięki którym można łatwo dostosować sprzedaż do sezonów, promocji i zmieniających się potrzeb Państwa klientów. Nasze regały magazynowe dla sklepów internetowych cechuje wysoka jakość, wytrzymałość i możliwość tworzenia własnych modułów przystosowanych do produktów o zróżnicowanych gabarytach i wadze.

Wybierając systemy magazynowe naszej firmy zyskują Państwo:

 • Zaufanego partnera, który współpracował z wieloma liderami branży e-commerce. Doświadczenie to pozwoliło nam poznać oczekiwania i wymagania stawiane przez firmy specjalizujące się w handlu przez internet.
 • Wytrzymałe rozwiązania systemowe wysokiej jakości, które są dostosowane do potrzeb i oczekiwań Klienta.
 • Gwarancję owocnej i terminowej współpracy, opartej na dobrej komunikacji i zrozumieniu przyjętych założeń.
 • Wielofunkcyjne rozwiązania, które pozwolą udoskonalać codzienną pracę w tak elastycznej branży jak e-commerce.
 • Starannie dobraną ofertę, która uwzględnia zachodzące na rynku zmiany oraz specyfikę Państwa potrzeb.

Jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji na temat naszych usług, gorąco zachęcamy do kontaktu – zarówno poprzez formularz, jak i za pomocą podanego na stronie numeru telefonu.

Najpopularniejsze systemy magazynowe w branży e-commerce

Zadaniem naszych specjalistów jest odpowiedzieć na wyzwania branży i oczekiwania Klientów. Dostarczamy Państwu modułowe i wielofunkcyjne systemy, dzięki którym można łatwo dostosować sprzedaż do sezonów, promocji i zmieniających się potrzeb Państwa klientów. Nasze regały magazynowe dla sklepów internetowych cechuje wysoka jakość, wytrzymałość i możliwość tworzenia własnych modułów przystosowanych do produktów o zróżnicowanych gabarytach i wadze. W branży e-commerce najpopularniejsze rozwiązania to:

 • Regały paletowe
 • Regały półkowe
 • Regały miniload
 • Regały rolkowe na pojemniki
 • Antresole i podesty robocze
 • Regały na odzież wiszącą

Napisz do nas+48 71 780 42 72

sales@nedcon.pl

Rzeźnicza 28-31, 50-130 Wrocław

  Brak pliku
    Zapoznałem/am się z klauzulą informacyjną.*