background image Przemysł farmaceutyczny - rozwiązania magazynowe - Nedcon

Farmaceutyczna

Oferta Nedcon Silesia dla branży farmaceutycznej

  • Dostarczamy automatyczne i manualne systemy przechowywania.
  • Tworzymy systemy magazynowe wspólnie z naszymi partnerami biznesowymi, dzięki czemu wspólnie udoskonalamy bieżące procesy.
  • Nasze projekty uwzględniają zarówno bezpieczeństwo, jak i funkcjonalność.
  • Mamy bogate doświadczenie w projektowaniu i realizacji przestrzeni magazynowych dla firm z branży farmaceutycznej,
  • Oferujemy szeroką gamę produktów, dostosowanych do oczekiwań naszych Klientów.

Specyfika branży farmaceutycznej

Magazynowanie produktów farmaceutycznych to skomplikowany proces, który musi zapewniać najwyższe standardy w zakresie składowania i dystrybucji. Od firm, które trudnią się projektowaniem przestrzeni magazynowej dla firm z branży medycznej, oczekuje się elastycznego podejścia i szerokiej wiedzy eksperckiej.

Nasza firma doskonale sprawdza się w roli konsultanta, partnera, projektanta, wykonawcy i serwisanta – zawdzięczamy to naszemu wieloletniemu doświadczeniu w zakresie projektowania rozwiązań automatycznych oraz manualnych dla Klientów z przemysłu farmaceutycznego.

Jak zaprojektować magazyn dla suplementów diety i odżywek?

Spośród wielu rodzajów produktów farmaceutycznych, na szczególną uwagę zasługują magazyny składujące rozmaite suplementy diety i odżywki dla sportowców. To obecnie jedna z najdynamiczniej rozwijających się gałęzi przemysłu, z którą wiążą się jednak konkretne oczekiwania Klientów. Konsumenci oczekują szybkiej i bezpiecznej dostawy oraz maksymalnej elastyczności w zakresie ewentualnego zwrotu – odpowiednio dobrany system składowania pomaga usprawnić oba etapy.

Aby obsługa magazynów z suplementami i odżywkami była efektywna i intuicyjna, warto zainwestować w antresole. Konstrukcje te pomagają zaoszczędzić przestrzeń użytkową magazynu, ułatwiają również sprawny podział składowania na poszczególne strefy. Antresole umożliwiają również potencjalną rozbudowę magazynu w przyszłości – połączenie ich z systemami przenośnikowymi stworzy zintegrowaną i funkcjonalną strefę kompletacji oraz składowania.

Napisz do nas+48 71 780 42 72

sales@nedcon.pl

Rzeźnicza 28-31, 50-130 Wrocław

    Brak pliku
      Zapoznałem/am się z klauzulą informacyjną.*