background image Branża meblarska - rozwiązania magazynowe - Nedcon

Meblarska

Dlaczego warto wybrać NEDCON Silesia?

  • z każdym Klientem pracujemy indywidualnie,
  • dobieramy rozwiązania, które ściśle odpowiadają danemu procesowi logistycznemu,
  • wraz z naszymi partnerami opracowujemy autorskie, niestandardowe zautomatyzowane systemy przechowywania,
  • posiadamy rozległą wiedzę i doświadczenie w branży meblarskiej,
  • zrealizowaliśmy wiele projektów, przeprowadzonych w ścisłej współpracy z firmami zajmującymi się chroną przeciwpożarową.

Z jakimi wyzwaniami mierzy się branża meblarska?

Magazyny branży meblarskiej składują bardzo specyficzny towar. Z jednej strony cechuje się on dużymi gabarytami i jest trudny do transportowania ze względu na swe nieregularne kształty. Z drugiej strony jest on niezwykle delikatny i wymaga ostrożności w magazynowaniu. Ogromna rozpiętość rozmiarów i wag wymaga nie tylko umiejętności efektywnego pakowania oraz przewożenia towarów, ale i bezpiecznego składowania towarów, które nierzadko cechują się łatwopalnością.

Branża meblowa nie posiada przed nami żadnych tajemnic. Wsłuchujemy się w Państwa indywidualne oczekiwania i tworzymy magazyny branży meblarskiej, które pozwolą na elastyczne składowanie różnorodnych jednostek.

Rozwiązania magazynowe: branża meblarska

Magazyny branży meblarskiej są często aranżowane przy pomocy regałów wspornikowych bądź regałów paletowych. Projektujemy je w taki sposób, aby towary o różnej szerokości, wysokości i wadze zawsze znalazły swoje miejsce na regale.

Coraz więcej konsumentów decyduje się na zakup mebli przez Internet. Ich oczekiwania sprawiają, że, cały proces logistyczny musi być zaprojektowany z jak największą skrupulatnością. Magazyny branży meblarskiej to segment, w którym na przestrzeni lat zyskaliśmy dużą wiedze i niezbędne doświadczenie.

Napisz do nas+48 71 780 42 72

sales@nedcon.pl

Rzeźnicza 28-31, 50-130 Wrocław

    Brak pliku
      Zapoznałem/am się z klauzulą informacyjną.*