background image Produkcja - rozwiązania magazynowe - Nedcon

Produkcja

Dlaczego warto wybrać NEDCON Silesia?

  • regały naszej firmy są bezpieczne i ekonomiczne,
  • konstrukcje Nedcon można z łatwością ponownie wykorzystać w nowej lokalizacji magazynu,
  • nasze systemy wyróżniają się krótkim czasem montażu,
  • produkty Nedcon to gwarancja bezpiecznego środowiska pracy dla specjalistów,
  • nasze regały paletowe spełniają wszystkie standardy rynku europejskiego.

Czym powinny wyróżniać się magazyny dla produkcji?

Konkurencyjność przedsiębiorstw produkcyjnych jest w dużym stopniu uwarunkowana od sprawnej i nowoczesnej gospodarki magazynowej. Magazyny dla produkcji powinny być przemyślanym projektem, składającym się z poprawnie dobranych systemów do składowania surowców oraz wyrobów gotowych. Konstrukcje te nie mogą generować błędów, opóźnień ani narażać przedsiębiorstwa na straty.

Nedcon Silesia aktywnie uczestniczy w procesie projektowania, angażując często dodatkowych partnerów systemowych. Proces ten ma na celu poprawną integrację poszczególnych stref magazynowania z zachodzącymi operacjami logistycznymi. Dzięki temu magazyny produkcyjne cechują się większą funkcjonalnością.

Magazyny produkcyjne wymagają odpowiedniego wyposażenia

Istotnym elementem procesu produkcyjnego są także tzw. regały przyprodukcyjne. Występują one zarówno w wariancie modułowym, który łatwo dopasować do wybranej przestrzeni, jak i mobilnym, który łatwo przestawić w inne miejsce. Jesteśmy w stanie zaproponować i dostarczyć Państwu zróżnicowane rozwiązania, takie jak regały półkowe, regały rolkowe oraz regały automatyczne. Nasze rozwiązania magazynowe dla produkcji możemy wyposażyć również w dodatkowe technologie, które pomogą w szybkim dostępie do wybranego towaru.

Napisz do nas+48 71 780 42 72

sales@nedcon.pl

Rzeźnicza 28-31, 50-130 Wrocław

    Brak pliku
      Zapoznałem/am się z klauzulą informacyjną.*