Dlaczego warto wybrać ofertę Nedcon Silesia?

  • dostarczamy zarówno automatyczne, jak i manualne systemy magazynowania dla wielu przedsiębiorstw produkcyjnych w Europie i na świecie,
  • posiadamy bardzo wysokie kompetencje techniczne,
  • cechujemy się wnikliwą znajomością norm regałowych,
  • projektujemy innowacyjne i niestandardowe rozwiązania.

Czym powinny wyróżniać się magazyny dla produkcji?

Konkurencyjność przedsiębiorstw produkcyjnych jest w dużym stopniu uwarunkowana od sprawnej i nowoczesnej gospodarki magazynowej. Magazyny dla produkcji powinny być przemyślanym projektem, składającym się z poprawnie dobranych systemów do składowania surowców oraz wyrobów gotowych. Konstrukcje te nie mogą generować błędów, opóźnień ani narażać przedsiębiorstwa na straty.

Nedcon Silesia aktywnie uczestniczy w procesie projektowania, angażując często dodatkowych partnerów systemowych. Proces ten ma na celu poprawną integrację poszczególnych stref magazynowania z zachodzącymi operacjami logistycznymi. Dzięki temu magazyny produkcyjne cechują się większą funkcjonalnością.

Magazyny produkcyjne wymagają odpowiedniego wyposażenia

Istotnym elementem procesu produkcyjnego są także tzw. regały przyprodukcyjne. Występują one zarówno w wariancie modułowym, który łatwo dopasować do wybranej przestrzeni, jak i mobilnym, który łatwo przestawić w inne miejsce. Jesteśmy w stanie zaproponować i dostarczyć Państwu zróżnicowane rozwiązania, takie jak regały półkowe, regały rolkowe oraz regały automatyczne. Nasze rozwiązania magazynowe dla produkcji możemy wyposażyć również w dodatkowe technologie, które pomogą w szybkim dostępie do wybranego towaru.

Masz pytania?