background image Transport i logistyka - rozwiązania magazynowe - Nedcon

Transport i logistyka

Dlaczego warto wybrać NEDCON Silesia?

  • regały naszej firmy są bezpieczne i ekonomiczne,
  • konstrukcje Nedcon można z łatwością ponownie wykorzystać w nowej lokalizacji magazynu,
  • nasze systemy wyróżniają się krótkim czasem montażu,
  • produkty Nedcon to gwarancja bezpiecznego środowiska pracy dla specjalistów,
  • nasze regały paletowe spełniają wszystkie standardy rynku europejskiego.

Transport i logistyka mierzą się z wieloma wyzwaniami

Ze względu na stale rosnące zapotrzebowanie, rynek transportu w Polsce nieustannie się rozwija. Gospodarka jest otwarta na inne rynki, a firmy muszą dołożyć wszelkich starań, aby wprowadzać uniwersalne i kreatywne rozwiązania, które realnie usprawnią trudności spowalniające ten rozwój. Trend ten powołuje, że firmy produkujące magazyny logistyczne nieustannie pracują nad nowymi rozwiązaniami, które spełnią pokładane w nich oczekiwania.

Rozwój branży transportowej i logistycznej jest dyktowany głównie przez eksport towarów, który z roku na rok osiąga coraz bardziej imponujące wyniki. Polska staje się odrębnym potentatem w określonych branżach i coraz chętniej korzysta z wytworów innych rynków. Wymiana handlowa, działająca na dystansie tysięcy kilometrów, napędza obydwa rynki.

Magazyny muszą sprostać coraz większym wymaganiom, co wymusza wprowadzanie kolejnych innowacyjnych rozwiązań. Szacuje się, że wzrost branży logistycznej i transportowej przez kilka ostatnich lat wyniósł około 25%. Wraz z przychodami, wzrosło też zapotrzebowanie na przystosowane powierzchnie, a firmy logistyczne zaczęły zadawać pytania o najlepsze rozwiązania magazynowe dla transportu.

Dlaczego warto inwestować w rozwiązania magazynowe dla transportu i logistyki?

Transport i logistyka to sektor, który powinien przykładać szczególnie dużą wagę do rozwoju nowych technologii i niecodziennych rozwiązania problemów, z którymi zmagają się obie branże. Nedcon Silesia zna specyfikę obu tych branż – proponujemy rozwiązania stabilne, bezpieczne i maksymalnie funkcjonalne.

Najważniejszymi cechami, jakimi powinny odznaczać się magazyny logistyczne, są niezawodność i elastyczność. Każda firma transportowa dokłada wszelkich starań, aby produkty ich Klientów dotarły do ​końcowego ​odbiorcy na czas i w idealnym stanie. Rozwój handlu elektronicznego sprawia, że spodziewany czas dostawy staje się coraz krótszy, co przekłada się na coraz wyższe wymagania konsumentów.

Nedcon Silesia tworzy rozwiązania magazynowe dla transportu, które pozwalają zrealizować Państwa obietnice względem kontrahentów. Naszą rolą jest planowanie magazynów dla logistyki i transportu z uwzględnieniem wymogów bezpieczeństwa i oczekiwań Klientów. Pilnie obserwujemy rozwój technologii i dobrze znamy systemy, które automatyzują i zmieniają cały system dostaw oraz dystrybucji produktów.

Jakie systemy najlepiej sprawdzą się w Państwa magazynie?

Jeśli pragną Państwo w pełni wykorzystać swoje centrum dystrybucyjne lub magazyn, chętnie dostarczymy najbardziej wydajne rozwiązanie. Jednym z nich może być system obsługujący procesy logistyczne z wykorzystaniem regałów wjezdnych typu LIFO (ostatnie weszło, pierwsze wyszło) lub regały przepływowe typu FIFO (pierwsze weszło, pierwsze wyszło).

Jeśli priorytetowym celem jest zaoszczędzenie miejsca w magazynie, warto postawić na regały typu Shuttle. Wszystkie systemy modułowe można dowolnie modyfikować, przemieszczać oraz łatwo demontować i montować w nowych lokalizacjach. Tworzymy systemy magazynowe transportu i logistyki, które umożliwią przechowywanie i przetrzymywanie produktów o różnej wadze i gabarycie.

Napisz do nas+48 71 780 42 72

sales@nedcon.pl

Rzeźnicza 28-31, 50-130 Wrocław

    Brak pliku
      Zapoznałem/am się z klauzulą informacyjną.*