background image Magazyny, rozwiązania magazynowe dla hurtowni - Nedcon

Hurtowa

Dlaczego warto wybrać naszą firmę?

  • Nedcon Silesia dostarcza zarówno automatyczne, jak i manualne systemy przechowywania,
  • nasze systemy magazynowe tworzymy wspólnie ze specjalistami z poszczególnych branż, dzięki czemu nieustannie udoskonalamy proces przepływu towarów,
  • manualne systemy przechowywania pozwalają hurtowniom osiągnąć wysoką przepustowość,
  • posiadamy rozległą wiedzę i doświadczenie w branży magazynowej.

Zróżnicowany asortyment wymaga zróżnicowanego wyposażenia magazynu

Hurtownie to swoisty łącznik pomiędzy producentem i kupującym, które stanowią ważne ogniwo ścieżki towarów pomiędzy dostawcą a nabywcą. Niezależnie od tego, czy składują one artykuły spożywcze, materiały budowlane czy zabawki, potrzeby hurtowni w zakresie przechowywania mogą być bardzo zróżnicowane.

Elementem, który łączy niemal wszystkie rodzaje hurtowni, jest bardzo szeroka gama produktów składowana „pod jednym dachem”. Każdy magazyn hurtowni musi również mierzyć się z oczekiwaniami Klientów (zarówno internetowych, jak i stacjonarnych), którzy chcą otrzymać dostawę w jak najkrótszym czasie. Nieustanny wzrost zainteresowania zakupami online przekłada się również na zmianę sposobu pracy hurtowników – z myślą o ich potrzebach przygotowaliśmy ofertę specjalnie dla tej branży.

Wyposażenie Nedcon Silesia dla branży hurtowniczej

Regały do hurtowni projektujemy z myślą o różnorodnym przeznaczeniu i zastosowaniu. Ich stabilna konstrukcja i wysoka wytrzymałość sprawiają, że doskonale sprawdzają się przez wiele lat składowania towarów wielkogabarytowych. Z powodzeniem magazynują one zarówno kartony, ciężkie narzędzia oraz części pojazdów, jak i delikatne, drobne dodatki czy elementy.

Tak duża elastyczność naszych konstrukcji sprawia, że propozycje Nedcon Silesia z pewnością odnajdą się w każdym przedsiębiorstwie oferującym sprzedaż hurtową. Jeśli Państwa firma operuje na ciężkich towarach o wielkim gabarycie, możemy wdrożyć rozwiązania, które umożliwią obsługę magazynu wózkami widłowymi. Najważniejszą wartością, którą musi cechować się magazyn hurtowni, jest dla nas uniwersalność – to ona przyświeca nam podczas projektowania rozwiązań konstrukcyjnych.

Nasi specjaliści podchodzą do każdego projektu indywidualnie, dążąc do maksymalnej automatyzacji i usprawnieniu magazynu dla branży hurtowej. Proponujemy rozwiązania niestandardowe, które tworzymy w oparciu o konkretne oczekiwania każdego Klienta. Efektem naszych działań jest skrócony czas przepływu towarów, szybsza dostawa zamówienia do ostatecznego Klienta oraz duża poprawa działań logistycznych.

Jakie rozwiązania wdrażamy najczęściej?

Tworząc magazyn hurtowni za każdym razem opieramy się na potrzebach i oczekiwaniach naszych Klientów. W ciągu wielu lat nieraz przekonaliśmy się, że kluczem do wydajnego obiektu są regały do hurtowni o modułowej konstrukcji. Rozbudowane możliwości konfiguracji i doboru półek o odpowiedniej nośności oraz prostota montażu to najważniejsze aspekty systemów regałowych w branży hurtowej.

Rozwiązania te umożliwiają maksymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni, a tworzone przez nas magazyny powiększają obszar do składowania nawet czterokrotnie. Pomagamy naszym Klientom dostosować się do zmieniających się trendów i preferencji konsumentów – regały do hurtowni Nedcon można dowolnie modyfikować, przestawiać oraz przenosić. Rozwiązanie tego typu pozwala na dużą swobodę przy potencjalnej reorganizacji, co z pewnością przyda się w każdej nowoczesnej hurtowni.

Napisz do nas+48 71 780 42 72

sales@nedcon.pl

Rzeźnicza 28-31, 50-130 Wrocław

    Brak pliku
      Zapoznałem/am się z klauzulą informacyjną.*