Ostatnie tygodnie przyniosły naszej firmie masę niezapomnianych doświadczeń. W czerwcu zespół Nedcon Silesia miał przyjemność uczestniczyć w wyjeździe integracyjnym do malowniczego resortu w samym sercu Karkonoszy. Po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią w końcu mogliśmy wspólnie usiąść przy jednym stole 😊

Szpindlerowy Młyn przywitał nas piękną, wakacyjną pogodą. Hotel Erlebachova Bouda znajduje się w otoczeniu najpopularniejszych czeskich terenów narciarskich. Nasz wyjazd upływał nam na różnego rodzaju aktywnościach – już po szybkiej przekąsce ruszyliśmy na pierwszą wyprawę.

12-kilometrowy spacer w otoczeniu malowniczych, górskich widoków z całą pewnością na długo zapadnie w pamięci całego zespołu. Trasa prowadziła przez kluczowe przystanki na mapie Szpindlerowego Młyna, pozwalając nam podziwiać karkonoskie bogactwo natury.

Nadszedł czas na relaks w pełnym tego słowa znaczeniu – hotelowa strefa wellness i wspólny, integracyjny grill. Wieczór obfitował w gry, rozmowy i dobrą zabawę.

Kolejnego dnia nasz zespół wybrał się na przejazd hulajnogami terenowymi. Ten rodzaj aktywności w szczególności przypadł nam do gustu. Jak widać, w zabawie nie przeszkodziła nawet fala ciemnych chmur.

chmury nad górami
zdjęcie grupowe na hulajnogach

Po aktywnościach nadszedł czas na obiad i ostatnie przygotowania przed powrotem do Wrocławia, Warszawy, Katowic i Pardubic.

W Nedcon Silesia uważamy, że podstawą efektywnej pracy zespołowej są pozytywne relacje ze współpracownikami. Świetna atmosfera w pracy to podstawa naszych sukcesów. Wyjazd upłynął nam na sportowych atrakcjach, grach i zacieśnianiu koleżeńskich więzów. W głowach planujemy już kolejny wyjazd 😊