Drodzy Klienci,

W związku z panującym zagrożeniem epidemiologicznym chcielibyśmy Państwa zapewnić, że podchodzimy do tematu bardzo poważnie i podjęliśmy działania o nadzwyczajnych środkach ostrożności w celu ochrony zdrowia Państwa jak i naszych pracowników.

Bezpieczeństwo pracowników wykonujących przeglądy i montujących regały jest dla nas sprawą absolutnie priorytetową. Zapewniamy, że osoby te poza standardowymi środkami ochrony osobistej wyposażone są w niezbędne i wymagane środki w związku z panującą epidemią: jednorazowe rękawiczki, maseczki, płyny dezynfekujące.

Jednocześnie zapewniamy, że dokładamy wszelkich starań aby zapewnić ciągłość dostaw i realizowanych projektów, tak aby zaplanowane procesy mogły być nadal realizowane. Nasza fabryka nieprzerwanie produkuje komponenty z zachowaniem najwyższych standardów higieny i ochrony zdrowia.

Jeśli w tym czasie zaplanowali Państwo reorganizację lub porządkowanie przestrzeni magazynowej, to zapewniamy możliwość realizowania na bieżąco serwisów i dostaw organizując wysyłki z naszego lokalnego magazynu komponentów.

W razie dodatkowych pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Z poważaniem,

Nedcon Silesia Sp. z o.o.